У другому кварталі 2017 - 2018 н.р. у нашому закладі були проведені заходи, присвячені Року Японії в Україні:  1 - 4 класи - конкурс малюнку "Японія очима дітей"; 5 - 9 класи - презентація "Традиційні та сучасні види спорту"; 10 - 11 класи  перегляд та дискусія відео "Японські школи та школярі"

У новому 2017 - 2018 н.р. за перший квартал класними керівниками проведено для учнів 1-4 класів урок-презентацію "Національний одяг Японії - кімоно";

для учнів 5 - 7 класів урок-презентацію"Традиції Японії - чайна церемонія";

учні 8 - 9 класів провели дослідження на тему "Порівняння освіти України та Японії" та "Японська символіка"

для учнів 10-11 класів підготовлено презентацію  "Японія на міжнародній політичній арені"

Останнім часом одним з найбільших іноземних інвесторів в Україні є Японія.

З метою активізації двостороннього співробітництва, зміцнення зв’язків між Україною та Японією, популяризації та вивчення історії, культури, традицій народу Японії 2017 рік проголошено Роком Японії в Україні.

Це - ще один крок на шляху до співдружності двох країн, а зближення українського та японського народів посприяє розвитку діалогу культур.

Таким чином у нашому закладі протягом першого кварталу було проведено такі заходи: 1-4 класи - екскурсія до квітучої сакури, конкурс малюнків "Рослинні символи Японії (сакура і хризантема).

Бесіда "Традиційні види спорту в Японії".

У бібліотеці розміщена виставка " Поетичні перлини Сходу"

5-7 класи - перегляд презентацій про Японію, інформаційні хвилинки  "Що ми знаємо про японську культуру?"

У другому кварталі поведено: 1-4 класи - заочна подорож (знайомство учнів з японськими народними казками та мультфільмами);у 5 класі - інформаційну хвилинку -"Культура та традиції японського народу" ; 8 клас -презентація "Країна, де сходить сонце", бесіда "Між сакурою і калиною"; 10клас - виховна година "Японія-країна дивовиж"