19 грудня св. Миколай завітав у садочок. Дошкільнята вітали Св. Миколая і отримали солодкі подарунки.

14 листопада у молодшій групі дошкільного підрозділу вихователь Фехтел - Шепа  О.О. провела заняття для педагогів закладу на тему «Використання дидактичних ігор соціально – економічного змісту в освітньому процесі ДНЗ.»  Поняття «економіка» й «дитина» лише на перший погляд здаються надто далекими одне від одного. Якщо ж сприймати економіку як сферу «розумного» домашнього господарства, мистецтво його ведення, можна в доступній формі донести дітям елементарні базові знання з цієї галузі, роз’яснити зміст економічних зв’язків.

27 жовтня у садочку лунали дитячі голоси, музика, спів, танці.

Вихованці  молодшої групи вітали пору року осінь, прославляли щедрі осінні дари. До свята залучилися і батьки, вони разом із своїми дітками виготовили осінні композиції і організували виставку «Дари осені».

У кінці свята  батьки були нагороджені грамотами та подяками.

"Осінь золота прийшла"                                        20.10.2016 р.

20 жовтня у дошкільному підрозділі

НВК № 15 пройшло свято «Осінь золота прийшла».

Вихованці старшої групи разом з вихователями та музичним керівником підготували чудовий виступ. Діти показали цікаву виставу за казкою  «Ріпка» на новий лад. Порадували батьків веселими піснями та танцями.

Також була організована виставка

«Дари осені»

Активну участь у виготовленні композицій з   природнього матеріалу взяли батьки наших вихованців. За участь у підготовці виставки багатьом батькам було вручено подяки, грамоти за їх творчість, умілість, креативність. У кінці свята «Щедра осінь» пригостила дітей смачними фруктами.