ЮІР 2015                                                      29.04.2015 р.

Рух ЮІР виник ще в 1971 році і певний час був надзвичайно популярним серед радянських дітей. ЮІРівці – юні помічники працівників ДАІ. ЮІР – цікаве, захоплююче заняття для дітей, а що саме головне – корисне. Працюючи в загонах ЮІР, у дітей формується ціннісне ставлення до себе, до свого фізичного «Я». Крім того, що вони вчаться цінувати себе як носія фізичних, духовних та соціальних сил, юірівці навчають інших турбуватися про безпеку власного життя. Ця робота допомагає запобігати дитячому дорожньо-транспортному травматизму, організовує змістовне дозвілля школярів.

На базі нашої школи традиційно відбувся міський конкурс ЮІР. У змаганнях прийняли участь 15 шкіл міста. Із вступним словом виступив старший державтоінспектор ВДАІ Мукачева Микола Красілов. Він привітав учнів з початком турнірних змагань, привернув увагу присутніх до актуальності зібрання та побажав успіху у досягненні мети. До привітання приєднався головний спеціаліст управління освіти Мукачівського міськвиконкому Бігарій І.Д., який наголосив на важливості проведення такого роду заходів у навчальних закладах міста, з метою покращення та дотримання безпеки руху.

Директор школи Голіш Ю.І. ознайомив присутніх з програмою проведення ЮІРу та оголосив початок змаганнь. Учасники команд активно , із запалом взялися за виконання завдань конкурсів, проявляючи кмітливість та знання. За час підбиття підсумків конкурсу членами журі, учні розважали себе міні- концертами та сценічними постановками, знімаючи напругу та піднімаючи бойовий дух.

Переможцями конкурсу ЮІРу на знання ПДР виявились наступні команди:

ІІІ місце здобула команда Мукачівської гімназії

ІІ місце здобула команда Мукачівської ЗОШ ІІІІ ст. №1 ім. Пушкіна

І місце здобула Мукачівска ЗОШ І-ІІІ ст. №15

Переможці отримали подарунки від начальника Мукачівського ВДАІ Матіко І.І.


Загін ЮІР «Світлофор» Мукачівської ЗОШ № 15 висловлює щиру вдячність Мукачівському Відділу Державної автомобільної інспекції УМВС України в Закарпатській області за постійну підтримку ЮІРівського руху школи, можливість поширювати свій досвід роботи по запобіганню дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед однолітків.

 

Малі олімпійські ігри серед учнів початкових класів. 17.04.2015 р.     

Батьківська конференція                               07.04.2015 р.

На батьківській конференції було розглянуто актуальну тему сьогодення "Вплив ЗМІ на психіку дитини". Заступник директора школи з НВР Кізман В. ознайомила батьків з наслідками надмірного користування інтернет мережею, її впливом на здоров'я та психіку дитини. Шкільний психолог Кобіль Я. продемонструвала результати учнівських анкетувань на тему "Комп'ютер - як життєвий простір". 

Особливий гість завітав до нас у школу.      05.03.2015 р.

Вже вдруге повернувся цілим та неушкодженим наш колишній працівник Черепко Г.М. із зони бойових дій та радо завітав до нас у гості. Поспілкуватись та побачити його захотіли не тільки наші педагоги, а й діти. Учні із захопленням слухали розповідь Григорія Михайловича, задавали наперебій свої запитання та фотографувались з нашим героєм. Хвилиною мовчання учні вшанували пам'ять загиблим воїнам АТО та згідно з указом Президента пам'ять загиблих шахтарів у Донецьку.

Опласками та висловами "Слава Україні" учні проводжали нашого особливого гостя.

Особлива зустріч військових з АТО.          04.03.2015 р.

Сьогодні наші учні  знову з радістю зустрічали військових, які захищали Україну у зоні бойових дій. Найбільш очікуваною була ця зустріч для учня 9-го класу нашої школи Хміля М., який зустрічав свого батька. Емоції переповнювали, а слів не можливо було дібрати.


Навчально - методичний семінар вчителів обслуговуючої праці.    26.02.2015 р.

На базі нашої школи пройшов навчально - методичний семінар вчителів обслуговуючої праці. Досвідом своєї роботи ділилася вчитель вищої категорії Кізман В.С.. Вчителі із завзяттям прийняли активну участь у майстер - класі та із знанням своєї справи уміло творили свої вироби.

"Афганістан болить в душі моїй"      14.02.2015 р.

14 лютого в приміщенні актового залу відбувся вечір памяті "Афганістан болить в душі моїй", присвячений 26-ій річниці з дня виведення військ з Афганістану.

Ветерани  своїми розповідями про страшні реалії війни перенесли присутніх в атмосферу вірності військовому обов’язку та доблесті воїнів, що дали присягу Батьківщині. Зі словами подяки виступили Голова Мукачівської спілки ветеранів війни Сергій Іванов, Заступник начальника відділу підполковник Володимир Іванов таГолова творчого обєднання "Пегас"Валерій Степанов. Поетичні пісні у виконанні Лауреатки  фестивалю авторської пісні, поетеси Наталії Ужва, що прозвучали на зустрічі, не залишили байдужим жодного старшокласника, ще раз нагадавши, якою жорстокою була війна. Особливо зворушливо сприймались  пісні у виконанні автора і виконавця власних пісень, барда  В.Чернікова.

Присутні вшанували світлу пам'ять тих, хто віддав своє життя увійшовши в безсмертя, хвилиною мовчання.

 Творчий колектив школи відвідав Чинадіївський дитячий будинок  12.01.2015 р.

Учні нашої школи виявили бажання донести різдвяний настрій вихованцям дитячого будинку, що знаходиться в смт.Чинадієво. Радо зустріли нас дітлахи та педагоги закладу. Виставу сприймали з цікавістю та захопленням. А по закінченні виступу на всіх чекали гостинці: гарячий чай та солодощі.

Дозвілля наших вихованців на зимових канікулах. 12.01.2015 р.

Льодовий каток досить популярний у населення як сезонний вид дозвілля. Безумовно, найбільшу популярність він має у дітей та підлітків, проте і дорослі також із задоволенням проводять час на ньому. Пощастило в цьому плані і нашим вихованцям. Учні отримали можливість протягом зимових канікул безкоштовно відвідувати Мукачівський каток. Цю нагоду вони використовували сповна.


Різдвяна вистава для вихованців Мукачівського інтернату для розумово - відсталих.   05.01.2015 р.

З нагоди Різдвяних свят творчий  колектив нашої школи відвідав Мукачівський інтернат для розумово – відсталих дітей. Вони підготували театралізовану виставу за повістю М. Гоголя «Ніч перед Різдвом».

Діти разом з героями повісті поринули у справжній хутір, в якому на кожному кроці їх чекали веселі пригоди. Наші учні  змогли подарувати вихованцям інтернату радість від легкого спілкування, тепло та віру у добро.


Лист Про виконання розпорядження КМУ від 05.12.2018 р. "Про заходи з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав"

Місячний план заходів:

1) Книжкова виставка у бібліотеці присвячена ГНС (18.02 - 28.02)

2) Покладання квітів до меморіального пам'ятника Героям Небесної сотні учнівським самоврядуванням

3) Виховна година "Слава Небесній Сотні" (класні керівники Волошин О.М. та Шванда Р.О. для учнів 5, 8, 11 класів)

4) Літературне читання віршів присвячених Дню вшанування учасників бойових дій (учні 9 - 11 класів). Вчителі української мои та літератури Шванда Р.О. та Шкріба Т.І.

5)Перегляд фільму "Зима, що наз змінила" (9 клас, класний керівник Кісельова О.Л.)

        ОГОЛОШЕННЯ

Центр надання адміністративних послуг м. Мукачево повідомляє, що з 03 квітня 2017 року розпочинається прийом заяв про зарахування дітей до дошкільного навчального закладу та 1-го класу загальноосвітнього навчального закладу.   Для проведення реєстрації дитини необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Мукачево, пл. О. Духновича, 2 (Ратуша)  та мати з собою такі документи:

- паспорт одного з батьків дитини (оригінал документа) або довідка про реєстрацію місця проживання дитини (можна отримати в ЦНАПі);

-свідоцтво про народження дитини (копія документа);

Прийом заяв проводитиметься:

понеділок, середа, п’ятниця

з 10.00 год. до 16.00 год. (без перерви).

Телефони для довідок: 5-44-68,  2-10-67,  2-31-39 

 

Рішення № 199 від 25.07.2017.Станом на 25.07 зараховано до 1 класу:

1. Гаврилюк О.О.

2.Продан Р. В.

3.Костичак Р.О.

4.Червінський Н.В.

5.Коцібан Б.А.

6.Москаленко С.С.

7.Йонаш К. А.

8.Оварі М.М.

9.Толстіков Н.Р.

10.Тюк А.О.

11.Бойко М.В.

12. Міток Е.Л.

13. Йонаш М.К.

14.Антонік К.В.

15. Шебела-Жуковська Н.І.

16. Горохович В.Ю.

Контактна інформація

Телефон: +38 03131 240 32

Факс: +38 03131 224 82

Адреса:

Закарпатська область

89600,м.Мукачево

Лермонтова, 12

 О/у майор міліції СКМСД Ільтьо М.В. Працівник кримінальної міліції в справах дітей, закріплений за школою. Контактний телефон - 102

Національна гаряча лінія з попередження насильства в сім’ї

0-800-500-335 

 

Безкоштовне консультування з питань протидії торгівлі людьми за телефоном Національної гарячої лінії за номером

527 – з мобільного,           0 800 505 501, www.migrantinfo.org.ua